lg g3 stylus off

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

LG i Samsung rywalizują od dawna prześcigając się w wymyślaniu coraz to nowszych, wyjątkowych technologii. Smartfony Galaxy Note z rysikami jako swoją charakterystyczną cechą odniosły spory sukces na rynku. LG zastrzegając nazwę „G Pen” prawdopodobnie szykuje się do podboju terenów wspomnianego Note’a.

 

Nawiązując do flagowej serii „G” koreański producent planuje stworzyć coś z najwyższej półki nie ubiegającego parametrami od topowych modeli. LG tworząc świetną, spersonalizowaną nakładkę z pewnością przyłożyłoby się do stworzenia interfejsu poprawiającego pracę z rysikiem. Czy według Was seria Note mogłaby czuć się zagrożona konkurencją od LG?

 

g-pen-trademark

Źródło: phonearena.com 
Dawid Przewoźnik