Ostatnio informowaliśmy Was o zapowiedzi czterordzeniowego HTC Edge, a także plotkach dotyczących Ville. Widać ciekawostek i doniesień o nowych smartfonach tajwańskiego producenta nigdy za wiele (jak za starych dobrych czasów świetności Hero i Legend) i mam dla Was kolejną porcję plotek.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tym razem dotyczy to czegoś, co zostało ochrzczonę nazwą HTC Zeta. Pomimo, że nie ma powodów by uważać ten smartfon za powstający już projekt, to warto zwrócić uwagę na specyfikację, która wraz z powyższym concept-artem pojawiła się na łamach serwisu endgadget. 

– 2,5 GHz, czterordzeniowy CPU Snapdragon kolejnej generacji

– 4,5" ekran o rozdzielczości 720p

– Ice Cream Sandwich z nakładką Sense UI 4.0

– 32GB wewnętrznej pamięci flash

– ogniwo o pojemności 1830 mAh

– tylny aparat o rozdzielczości 8 Mpx i podwójną lampą LED oraz przedni 1.3 Mpx

– wsparcie dla Beats Audio

– wymiary: 109.8 x 60.9 x 9.8mm, masa: 146 gramów

Prócz bardzo nietypowej specyfikacji (procesor) uwagę zwraca interesujący design, który niejako jest zaprzeczeniem stałych projektów z industrialnym zacięciem od HTC. A co Wy sądzicie o takim sprzęcie?

źródło: phandroid, engadget

Michał Mynarski