Epic Games Store to w tej chwili największy konkurent lubianego Steama. Platforma nieustannie zdobywa nowych użytkowników metodą rozdawnictwa, co sprawdza się doskonale. Nie tak dawno temu gigant udostępnił za darmo GTA V czy Borderlands: The Handsome Collection, a dziś można bezpłatnie pobrać grę A Total War Saga: TROY. Co ciekawe, dziś jest jej premiera.

Premiera A Total War Saga: TROY – gra jest dostępna za darmo w Epic Games Store

A Total War Saga: TROY za darmo

A Total War Saga: TROY to najnowsza gra studia Creative Assembly i jednocześnie kolejna odsłona popularnej serii strategii. Akcja produkcji rozgrywa się w czasach wojny trojańskiej, a gracz może przejąć kontrolę nad jedną ze stron i robić wszystko, aby poprowadzić ją ku zwycięstwu. Rozgrywka toczy się zarówno w czasie rzeczywistym, jak i trybie turowym. Pierwsze recenzje gry są bardzo poztywyne – aktualnie w serwisie Metacritic jej średnia ocen wynosi 76/100.

Zobacz także: Halo Infinity nie pojawi się na premierę Xbox Series X – prace trwają

Regularna cena A Total War Saga: TROY na PC, bo gra jest dostępna tylko na komputerach, wynosi 212,99 zł. To bardzo dużo, ale na szczęście do jutra (14.08.2020) do 15:00 można ją pobrać całkowicie za darmo z Epic Games Store. W tym celu należy przejść w link i kliknąć duży przycisk „Pobierz”. Po wykonaniu tej czynności gra zostanie dopisana do naszego konta na zawsze i będzie można ją pobrać o każdej porze dnia i nocy. To nie lada okazja – szkoda byłoby ją przegapić. Skusicie się, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.