Naklejka z NFC, która pozwoli korzystać z funkcji Huawei Share, będzie od dziś dostępna za darmo. Taka naklejka dostępna będzie w salonach producenta, ale tylko dla wybranych urządzeń z portfolio marki. Mimo wszystko to dobra wiadomość dla tych, którzy chcą korzystać z Huawei Share, ale nie mieli do tej pory takich możliwości.

Naklejka z NFC dla Huawei

naklejka z nfc huawei share
Fot. Huawei

We wszystkich salonach serwisowych Huawei w Polsce, będzie dostępny darmowy montaż naklejki z NFC. Ta ma pozwolić urządzeniom na to, by korzystać z funkcji Huawei Share. Pod warunkiem, że sprzęt ma taką możliwość, czyli sam jest wyposażony w moduł NFC oraz wersję systemową EMUI 9.0 lub wyższą. Jeżeli chodzi o laptopy Huawei, to także powinny mieć możliwość korzystania z NFC oraz korzystać z rozwiązania PC Manager 9.0.1.80 lub wyższej. Taka naklejka z NFC ma być dostępna dla następujących sprzętów z portfolio producenta: MateBook X 2017, MateBook D 14 2018, MateBook D 15 2018, MateBook 13 2018 oraz MateBook X Pro 2018.

Dzięki temu na starszych urządzeniach będzie można korzystać z Huawei Share, czyli synchronizacji oraz wymiany danych pomiędzy urządzeniami. Można będzie zapomnieć o niewygodnych kablach czy konieczności podłączania się pod Wi-Fi. Dodatkowo można także korzystać z funkcji Multi-Screen Collaboration. Ta pozwala na współdzielenie ekranu sparowanych ze sobą urządzeń. W tym także do przesuwania i prostego kopiowania danych z jednego na drugie. Tutaj smartfon albo tablet powinien mieć system w wersji EMUI 10.0 lub wyższej.

Zobacz też: Play przybywa z ciekawą ofertą na Internet Stacjonarny.

Listę miejsc, gdzie możecie skorzystać z oferty producenta i zdobyć taką naklejkę, znajdziecie na stronie producenta. Miło, że Huawei nie zapomina o starszych urządzeniach oraz pozwala ich użytkownikom na lepszą i wygodniejszą pracę w jednym ekosystemie.

Źródło: Huawei Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.