HBO GO znajduje się w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o najpopularniejsze serwisy streamingowe z filmami i serialami na świecie. Dziś już Netflix zaktualizował swoją bibliotekę, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że tytułowa platforma zdecydowała się pójść śladem konkurencji. Nie dodano co prawda zbyt wiele, ale zawsze lepsze to, niż nic. Zestawienie nowości można znaleźć w dalszej części newsa.

„Zła korepetytorka” na HBO GO – czwartkowa aktualizacja biblioteki serwisu (sierpień 2020)

HBO GO

Niemal nie ma dnia, w którym HBO GO nie dodałoby do swojej biblioteki choć jednej nowości, a dzisiejsza data na szczęście nie jest wyjątkiem. Pełna lista nowych pozycji prezentuje się następująco:

  1. Zła korepetytorka / The Wrong Tutor (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • IMDB: 4,6/10
  2. Mogę cię zniszczyć / I May Destroy You (2020) [odcinek S01E10] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 6,9/10, IMDB: 7,9/10
  3. Stargirl (2020) [odcinek S01E13] [+ audio, + napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 6,6/10, IMDB: 7,3/10

Zobacz także: HBO pokaże w Polsce serial Ridleya Scotta „Wychowane przez wilki”

Dodano tylko jeden film („Zła korepetytorka”) i dwa odcinki lubianych seriali – zawsze mogło być gorzej. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że HBO GO zaplanowało także kasację filmu „Glickman” z 2013 roku na 25 sierpnia. Osoby chcące go obejrzeć, mają jeszcze sporo czasu. Dajcie znać w komentarzach, z której nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.