Play Internet Stacjonarny doczekał się ciekawego odświeżenia. Od teraz osoby, które potrzebują stabilnego połączenia z siecią, mogą skorzystać z nowej oferty fioletowego operatora. Jednak jeżeli komuś bardzo na tym zależy, to powinien się pośpieszyć, choć nie aż tak, jak można się było spodziewać. Warunki, które pozwalają na to, by móc rozwiązać umowę w dowolnym czasie, będą obowiązywać do określonego dnia. Do kiedy dokładnie?

Play Internet Stacjonarny

Jeżeli ktoś zdecyduje się wziąć Play Internet Stacjonarny w obecnie dostępnej wersji, może zdecydować się na umowę na czas nieokreślony. Ma to pozwolić na to, by zerwać ją w dowolnym momencie, choć warto tutaj zaznaczyć, że dotyczy to tylko nowych klientów. Plusem jest natomiast to, że ma tyczyć się wszystkich wariantów, jeżeli chodzi o Internet stacjonarny. Jak to wygląda finansowo? Całkiem przyzwoicie, ale dobrze też wiedzieć, że poniższe ceny uwzględniają już rabaty, które oferuje Play. Wśród nich jest zgodna marketingowa oraz zgoda na wysyłanie e-faktury. Jeżeli ktoś nie zgodzi się na te warunki, będzie płacił łącznie 10 złotych drożej od poniższych cen.

Play Internet Stacjonarny
Fot. Play

Zarówno umowa na czas nieokreślony, jak i ta na 24 miesiące, ma takie same warunki. Najtańsza z opcji wynosi 35 złotych miesięcznie i ma pozwalać na odbieranie danych na poziomie do 150 Mb/s (pobieranie do 15 Mb/s). Opcja do 300 Mb/s (do 40 Mb/s pobieranie), to już koszt na poziomie 45 złotych miesięcznie. 55 złotych miesięcznie zapłacimy za prędkość do 600 Mb/s (pobieranie do 60 Mb/s). Oczywiście wszystko uzależnione jest też od tego, czy Play oferuje takie możliwości podłączenia w miejscu, gdzie akurat mieszkamy. To już sprawdza się na stronie operatora lub dzwoniąc na jego infolinię.

Zobacz też: Kontroler DualSense z większym akumulatorem.

W wyżej wymienionej ofercie znajduje się także router za 0 złotych (jednorazowa opłata instalacyjna 50 złotych). Play ma także ofertę dla nowych użytkowników Internetu Stacjonarnego. Za dodatkowe 10 złotych miesięcznie będą mogli oni korzystać z Play Now TV, a osoby, które wybiorą najdroższy pakiet, dostaną HBO i HBO Go na pół roku za darmo.

Źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.