Samsung ma w swoim portfolio wiele przeróżnych urządzeń. Jednymi z nich są słuchawki bezprzewodowe z linii Galaxy Buds. Całkiem niedawno na rynek trafił jej najnowszy przedstawiciel – Galaxy Buds Live, lub jak kto woli – „fasolki”. Teraz sprzęt został rozebrany przez zespół ekspertów z iFixit, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, czy jego naprawa jest trudna. Cały proces został udokumentowany na materiale wideo.

Naprawa Samsung Galaxy Buds Live – co trzeba wiedzieć?

Zespół iFixit zajmuje się rozbieraniem popularnych urządzeń i sprawdzaniem, czy ich naprawa jest w ogóle możliwa. Galaxy Buds Live to bardzo „świeże” słuchawki, więc nic dziwnego, że zostały wzięte na warsztat. Jak można zobaczyć na powyższym filmie, ich naprawa jest nie tylko możliwa, a również bardzo łatwa. Samo rozebranie tego modelu także nie sprawia żadnych problemów, bo Samsung nie zdecydował się użyć tak dużo kleju, jak Apple w przypadku AirPodsów Pro.

Zobacz także: Premiera Samsung Galaxy Note20, Note20 Ultra i Z Fold2– moc, rysik i cena

Samsung naprawdę przyłożył się do konstrukcji swoich najnowszych słuchawek bezprzewodowych. Ich budowa jest w pełni modularna – każdy element można albo podważyć, albo odkręcić. Z tego właśnie powodu iFixit przyznało Galaxy Buds Live aż 8 na 10 punktów w skali naprawialności. Nie da się ukryć, że to naprawdę dobry wynik i w dodatku lepszy niż ten wystawiony Galaxy Buds. Dla przypomnienia, ocena AirPods Pro wyniosła 0 na 10 – te słuchawki zostały zaprojektowane tak, by nie dało się ich naprawić. Dobrze, że Koreańczycy poszli inną drogą.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.