Najnowsza wersja Androida wprowadza wiele ciekawych rozwiązań i jest z niecierpliwością wyczekiwana przez wszystkich użytkowników smartfonów. Wnosi ona kilka ciekawych zmian w interfejsie użytkownika – między innymi nowy launcher, oraz odświeżone wersje najważniejszych aplikacji systemowych. Wielu producentów otwarcie zapowiedziało aktualizacje dla swoich modeli, część wciąż wstrzymuje się z podjęciem decyzji.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Jeżeli nie lubicie czekać na oficjalne oprogramowanie, to powinniście ucieszyć się z wiadomości, że dziś Google postanowiło opublikować kod źródłowy Androida 4.0 IceCream Sandwich. Powinno to skutkować rychłym wysypem custom ROM-ów dla najpopularniejszych urządzeń.

Wiemy, że rozpoczęły się już prace nad CyanogenMod 9, lecz jak mówi główna zasada jego twórców – nigdy nie zostają podane ścisłe terminy wypuszczenia kolejnych wersji nowego oprogramowania. Z niecierpliwością wyczekujemy na konkretne informacje na ten temat i z pewnością Was o nich poinformujemy.

 

źródło: phandroid.com
Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.