ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Orange 10 000 stacji LTE

Opłaty za zakupy w App Store, iTunes, Apple TV i iCloud można dopisać do faktury w Orange

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Opłaty za zakupy w serwisach Apple, takich jak chociażby App Store, można dopisać do faktury w Orange. Pomarańczowy operator udostępnił taką opcję w ramach pilotażu. Jest to alternatywa dla płatności kartą kredytową.

Opłaty za zakupy m.in. w App Store doliczane do faktury w Orange – oto szczegóły

opłaty app store orange

Z nowej opcji mogą skorzystać wszyscy, którzy posiadają abonament w Orange. Opłaty do faktury doliczą także użytkownicy Orange Love oraz ci, którzy mają plany firmowe. Doliczając poszczególne kwoty do faktury, można realizować zarówno opłaty jednorazowe, jak i cykliczne. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Żeby doliczyć opłaty za zakupy w serwisach Apple do faktury, nie trzeba podawać swoich danych, numeru konta bankowego lub karty płatniczej. Co więc należy zrobić? Wystarczy, że na swoim urządzeniu Apple wybierzemy operatora Orange jako domyślną metodę płatności (informacje o płatności > telefon komórkowy > gotowe). W opcji dodania płatności do rachunku obowiązują miesięczne limity płatności. Dzięki temu można mieć wydatki pod kontrolą.

Czytaj także: T-Mobile chce wspierać „cyfrowy optymizm”. Pomoże Billie Eilish

Orange przedstawiło także szczegółową instrukcję, jak przeprowadzić cały proces, by opłaty za zakupy w App Store były doliczane do faktury. Wybieramy ustawienia, a w dalszej kolejności iTunes Store & App Store. Następnie kolejności naciskamy pole z naszym adresem e-mail przypisanym do Apple ID. W okienku, które się pojawi, wybieramy pokaż Apple ID. W ustawieniach konta Apple ID wybieramy zarządzaj płatnościami, następnie dodaj metodę płatności i telefon komórkowy. Wpisujemy nasz numer telefonu, przechodzimy weryfikację kodem SMS i to wszystko.

źródło: Orange

Sprawdź najnowsze wpisy