Envato Elements to abonament, którego posiadacze otrzymują dostęp do milionów materiałów cyfrowych przydatnych twórcom stron internetowych, fotografom, muzykom i wielu innym osobom. Regularna cena subskrypcji nie jest niska, ale jeszcze przez kilka godzin można ją nabyć wyraźnie taniej. To okazja, której zdecydowanie warto się przyjrzeć.

Urodzinowa promocja na Envato Elements

Envato elements promocja

Regularna cena miesięcznej subskrypcji Envato Elements przy płatności comiesięcznej wynosi 35,67 euro (ok. 157 złotych) z VAT, natomiast opłacając rok z góry, z naszego konta zniknie 214,02 euro (ok. 945 złotych) z VAT. Teraz oba pakiety można kupić kolejno za 20,91 euro (ok. 92,26 złotych) z VAT i 177,12 euro (ok. 782 złote) z VAT. Promocja trwa tylko do 02:00 (noc), więc zainteresowani muszą się pospieszyć. Zakupu można dokonać na stronie Envato Elements.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz także: Kolejne zmiany już wkrótce na Allegro – ułatwienia dla sprzedawców i nie tylko

W bazie Envato Elements znajdują się m.in. efekty dźwiękowe, szablony wideo, szablony i wtyczki do WordPressa, stockowe zdjęcia i filmy, czcionki, elementy graficzne oraz wiele, wiele więcej. Trzeba wspomnieć, że kupując teraz subskrypcję w po promocyjnej cenie, będzie ona obowiązywać do momentu wstrzymania abonamentu. Mówiąc prościej, kupując teraz np. pakiet roczny, będzie można go odnowić po tej samej cenie. Przeceny na Envato Elements nie zdarzają się często, więc taka okazja może się prędko nie powtórzyć. Ktoś się skusi? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Envato Elements
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.