ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Konferencja Motoroli: Moto X, Moto G, Moto 360 i Nexus 6 w Polsce!

Autor: Daniel Marcinkowski Kategoria: Newsy
nexus6

Motorola z całą pewnością należy obecnie do czołówki producentów smartfonów z Androidem. Ich produkty są coraz częściej wybierane przez konsumentów z uwagi na pozbawiony zbędnych dodatków system, błyskawiczne aktualizacje, czy jakość wykonania samych urządzeń. Na polskim rynku u szczytu popularności jest ubiegłoroczna Moto G oraz Moto E, jednak przyszła pora na powiew świeżości w tej kwestii, ponieważ Motorola na dzisiejszej konferencji w Warszawie oficjalnie zapowiedziała tegoroczne modele Moto X i Moto G, a także zegarek Moto 360 i słynnego Nexusa 6, które już wkrótce trafią do sklepów na terenie naszego kraju.

Podczas prezentacji prowadzonej przez Simona Collinsona oraz Christopha Jeneba mieliśmy okazję dowiedzieć się o strategii, jaką obrał amerykański gigant w stosunku do naszego rodzimego rynku. Nie mogło zabraknąć przede wszystkim Moto G drugiej generacji, które bez wątpienia znajdzie najwięcej odbiorców w Polsce, a to z uwagi na świetny stosunek jakości do ceny. Owy smartfon kupimy za 799 zł w sieci Play oraz sklepach RTV Euro AGD, Neonet, Media Expert i Vobis. Telefon, który znajdzie swoje miejsce w kieszeniach osób bardziej wymagających, czyli nowa Moto X, również będzie możliwy do kupienia w Polsce. Za 2299 zł dostaniemy go w Play, RTV Euro AGD i Vobis.pl.

moto360

Motorola jako pierwszy producent zegarków z Androidem Wear odważyła się wprowadzić swój produkt z tymże systemem do Polski, mowa rzecz jasna o Moto 360. Ten przepiękny zegarek w sklepach pojawi się już w styczniu 2015 roku, a jego cena detaliczna wyniesie 999 zł. Ostatnim pokazanym dziś urządzeniem jest prawdziwy kolos, czyli Nexus 6, który na mnie osobiście wywarł ogromne wrażenie. W jego przypadku weteran rynku mobilnego, jakim bez wątpienia jest Motorola, postawił na więcej wszystkiego, co tyczy się także ceny, która wyniesie 2499 zł. Smartfon ten trafi do sprzedaży w połowie grudnia bieżącego roku, a znajdziemy go w Play, T-mobile i Euronet.

Motorola zaserwowała dziś swoim polskim sympatykom nie lada gratkę. Zaprezentowane dziś urządzenia bez wątpienia znajdą wielu odbiorców na naszym rynku. Macie zamiar skusić się na któryś z wyżej opisywanych smartfonów? A może jesteście zainteresowani Moto 360? Czekam na Waszą opinię poniżej!

Sprawdź najnowsze wpisy