Android-Lollipop-Statue

 
Aktualizacja do Lollipopa dopiero się rozpoczyna i to najlepszy moment, aby spojrzeć wstecz. Poniższa grafika przedstawia wzloty i upadki poszczególnych wersji Androida od popularnego Gingerbread aż do KitKata.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

Dwa lata temu zdecydowaną większość stanowiły urządzenia z Androidem 2.3 na pokładzie. Ice Cream Sandwich dopiero budził się do życia nie mówiąc o raczkującym Jelly Beanie. Przez rok sytuacja diametralnie się zmieniła od powolnego upadku 4.0 oraz 2.3 do stabilizacji 4.1 i powolnego wzrostu popularności 4.2 i 4.3. Dzisiaj na czoło wysuwa się KitKat powoli deklasując poprzednie wersje. Spodziewamy się podobnego trendu w przypadku Lollipopa, a czy tak będzie na pewno przekonamy się za rok! Jaka wersja jest przez Was najlepiej wspominana?

 

Android-distribution-December-2012-2014-graph

Źródło: phonearena.com
Dawid Przewoźnik