Jiayu-S3

 
Chińscy producenci udowodnili nam nie raz, że potrafią robić urządzenia o doskonałej specyfikacji za niewielkie pieniądze. Nie inaczej jest w tym przypadku.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Jiayu S3 to model mało znanej firmy, która w porównaniu z Xiaomi i Huawei wypada blado. Chcąc się nieco wybić zaprezentowała smartfona, który na papierze wypada bardzo dobrze w stosunku do sugerowanej ceny sprzedaży. Jiayu jest wyposażony w 5,5 calowy ekran FHD, 64 bitowy ośmiordzeniowy procesor MediaTek 1,7 GHz i 3 GB RAMu. Dodatkowo aparat od Sony o rozdzielczości 13 Mpx z podwójną diodą LED, Dual SIM, LTE, slot na microSD i bateria 3000 mAh. Na starcie otrzymujemy KitKata z przewidywaną aktualizacją do Lollipopa. To wszystko w cenie niespełna 160 dolarów. Kusząca oferta?

 

Jiayu-S3 (1)

Źródło: phonearena.com
Dawid Przewoźnik