Nexus 5 znowu w sklepie Play – całkiem sprytne zagranie, Google!

Newsy

Nexus 6 vs Nexus 5

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Pamiętacie start przedsprzedaży najnowszego smartfonu z serii Nexus? Pierwsza fala rozeszła się w niesamowicie szybkim tempie pomimo że zarzucono temu modelowi wiele niedogodności w użytkowaniu, a największą oczywiście był (lub jest) rozmiar urządzenia. Jednak Google zaplanowało jeszcze jeden „myk” mający na celu zwiększyć przedsprzedaż Nexusa 6.

 

Pamiętacie jeszcze Nexusa 5? Tak, to ten świetny model od LG z zeszłego roku, który przez wiele osób uważany jest za lepszego smartfona niż tegoroczne urządzenie od Motoroli. Przy całym zamieszaniu przedsprzedażą Nexusa 6, Google postanowiło wycofać ze sprzedaży właśnie Nexusa 5, co niejako automatycznie spowodowało, że w ofercie ze smartfonów został właśnie tylko produkt Motoroli. Opinia tego zagrania była jedna: firma z Mountain View chce, a raczej zmusza do kupna nowego urządzenia. Tak też się stało, ale dzisiaj Nexus 5 z powrotem wrócił do sklepu Play! Fajne zawirowania, prawda? Przedsprzedaż Nexusa 6 przerosła wszelkie oczekiwania, więc Google nie zaszkodzi teraz dodać Nexusa 5 znowu do swojego marketu.

 

Co prawda jeszcze nie na wszystkich rynkach produkt LG jest dostępny, ale to kwestia czasu aż znowu 5-calowy smartfon pojawi się w sklepie Google. Tym samym, jak oceniacie zagrywkę amerykańskiego giganta?

 

 

źródło: Androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x