Nexus 5 znowu w sklepie Play – całkiem sprytne zagranie, Google!

Łukasz Pająk Newsy 2014-12-06

Nexus 6 vs Nexus 5

 

Pamiętacie start przedsprzedaży najnowszego smartfonu z serii Nexus? Pierwsza fala rozeszła się w niesamowicie szybkim tempie pomimo że zarzucono temu modelowi wiele niedogodności w użytkowaniu, a największą oczywiście był (lub jest) rozmiar urządzenia. Jednak Google zaplanowało jeszcze jeden „myk” mający na celu zwiększyć przedsprzedaż Nexusa 6.

 

Pamiętacie jeszcze Nexusa 5? Tak, to ten świetny model od LG z zeszłego roku, który przez wiele osób uważany jest za lepszego smartfona niż tegoroczne urządzenie od Motoroli. Przy całym zamieszaniu przedsprzedażą Nexusa 6, Google postanowiło wycofać ze sprzedaży właśnie Nexusa 5, co niejako automatycznie spowodowało, że w ofercie ze smartfonów został właśnie tylko produkt Motoroli. Opinia tego zagrania była jedna: firma z Mountain View chce, a raczej zmusza do kupna nowego urządzenia. Tak też się stało, ale dzisiaj Nexus 5 z powrotem wrócił do sklepu Play! Fajne zawirowania, prawda? Przedsprzedaż Nexusa 6 przerosła wszelkie oczekiwania, więc Google nie zaszkodzi teraz dodać Nexusa 5 znowu do swojego marketu.

 

Co prawda jeszcze nie na wszystkich rynkach produkt LG jest dostępny, ale to kwestia czasu aż znowu 5-calowy smartfon pojawi się w sklepie Google. Tym samym, jak oceniacie zagrywkę amerykańskiego giganta?

 

 

źródło: Androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x