[Do pobrania] YouTube nadąża za Lollipopem – Material Design w kolejnej aplikacji Google

Aplikacje

youtube material design android

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Google właśnie zaczęło powoli udostępniać na poszczególnych rynkach nową wersją najpopularniejszej aplikacji do odtwarzania filmów na YouTube. Wersja oznaczona jako 6.0.11 odrabia zaległości w stosunku do innych programów sygnowanych przez  logo firmy z Mountain View.

 

Oczywiście największe zmiany dotyczą designu. Oznacza to, że YouTube został przystosowany do wyglądu Androida 5.0 Lollipop i tym samym pojawił się Material Design, co też doskonale widać na grafice z początku newsa. Dodatkowo Google w końcu ułatwił mobilnym użytkownikom dokładniejsze wyszukiwanie konkretnych filmów za pomocą odpowiednich filtrów.

 

Zainteresowani mogą sprawdzić aplikację pobierając instalator z następującego linku: Klik!

 

Aplikacja powinna poprawnie współpracować z mobilnymi urządzeniami opartymi na Androidzie minimum w wersji 4.0.3 (Ice Cream Sandwich). Wątpię, aby ktoś z naszych Czytelników posiadał starszy system, ale nikt nie powiedział, że i Gingerbread nie obsłuży Material Design. Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o nowym wyglądzie i wyszukiwarce w aplikacji YouTube.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x