ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Surface Go 2

Surface Go 2 sprzedaje się doskonale – mniejszy znaczy lepszy?

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Surface Go 2 sprzedaje się w Europie naprawdę świetnie. To po to urządzenie najczęściej sięgali klienci, którzy zdecydowali się na zakup sprzętu ze strony Microsoftu. Firma może być więc z siebie zadowolona, bo w ostatnim czasie sprzedaż sprzętów, a tym bardziej nowych, nie wyglądała najlepiej. Co przeważyło o sukcesie tego modelu?

Surface Go 2 sprzedaje się doskonale

Surface Go 2
Fot. Surface Go 2

Kolejna wersja lżejszego Surface została zaprezentowana na początku maja tego roku. I okazuje się, że Microsoft ma teraz powody do zadowolenia z modelu. Okazuje się, że Surface Go 2 sprzedaje się bardzo dobrze. Jeżeli wziąć pod uwagę serię Surface, to właśnie Go 2 znalazł największą liczbę nabywców na terenie CEE (Europa Środkowo-Wschodnia). I nie mówimy tutaj tylko o ostatnich miesiącach, ale o okresie od lipca zeszłego roku do 30 czerwca 2020. Innymi słowy, sprzęt, który zobaczyliśmy niedawno, z miejsca stał się hitem wśród całej rodziny Surface. Po ten model sięgnęło bowiem 34 procent wszystkich kupujących.

Surface Go 2 to najmniejsze urządzenie 2-in-1 z portfolio Microsoftu. Widać więc, że użytkownicy szukają bardziej kompaktowych rozwiązań, które sprawdzają się zarówno w domu, jak i w podróży. Nie oznacza to jednak, że klienci nie sięgają po większe rozwiązania. W tym samym okresie równie chętnie (około 32 procent kupujących) sięgano po model Surface Pro 7, czyli już wyższą półkę. Można więc wysnuć wniosek, że mobilność dalej jest w cenie. Wprawdzie ostatnie miesiące mocno ją ograniczyły, to jednak bardzo chętnie sięgamy po rozwiązania, które pozwalają pracować w dowolnym miejscu.

Zobacz też: WhatsApp z interesującą nowością, na którą wielu czekało.

Jeżeli chodzi o inne sprzęty z rodziny Surface, to dobrze poradził sobie także Surface Laptop 3. Po niego sięgnęło aż 10 procent wszystkich kupujących urządzenia z tej serii. Microsoft może więc świętować sukces. Korzystacie z któregoś z wymienionych tutaj sprzętów?

Źródło: Microsoft informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy