World of Tanks Blitz w końcu dostępne na Androida!

Newsy

Converted_file_0630cae2

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Gry wieloosobowe często są ogromnym źródłem emocji, niekiedy porównywalnych do tych znanych z muraw stadionów piłkarskich. Jednym z najlepszych przykładów takich gier jest World of Tanks, które każdego dnia ściąga przed monitory miliony graczy na całym świecie. Jeśli jesteście fanami owej gry mamy dla Was świetną wiadomość – w Sklepie Play pojawiła się właśnie jej mobilna wersja – Blitz!

 

Converted_file_16d8b5c4

 

Zasady rozgrywki nie uległy zmianie, naszym zadaniem dalej pozostaje wykończenie przeciwnika. Jedyna różnica to oczywiście sposób, w jaki gramy. Słynne „czołgi” zostały zoptymalizowane pod ekrany telefonów i tabletów. Do naszej dyspozycji jest ponad 100 maszyn z Niemiec, USA, ZSRR, czy Wielkiej Brytanii. Bitwy przyjdzie nam toczyć na jednej z dziesięciu aren. Podobnie jak wersja na PC produkcja jest darmowa, jednak nie obejdzie się bez wszechobecnych mikropłatności. Jako bonus twórcy gry oferują dwudniowy status konta premium w zamian z zalogowanie się do gry w ten weekend.

 

Ktoś z Was gra w World of Tanks? Jakie są Wasze wrażenia związane z mobilną wersją tego tytułu? Podzielcie się nimi w komentarzach!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x