Converted_file_0630cae2

 

Gry wieloosobowe często są ogromnym źródłem emocji, niekiedy porównywalnych do tych znanych z muraw stadionów piłkarskich. Jednym z najlepszych przykładów takich gier jest World of Tanks, które każdego dnia ściąga przed monitory miliony graczy na całym świecie. Jeśli jesteście fanami owej gry mamy dla Was świetną wiadomość – w Sklepie Play pojawiła się właśnie jej mobilna wersja – Blitz!

 

Converted_file_16d8b5c4

 

Zasady rozgrywki nie uległy zmianie, naszym zadaniem dalej pozostaje wykończenie przeciwnika. Jedyna różnica to oczywiście sposób, w jaki gramy. Słynne „czołgi” zostały zoptymalizowane pod ekrany telefonów i tabletów. Do naszej dyspozycji jest ponad 100 maszyn z Niemiec, USA, ZSRR, czy Wielkiej Brytanii. Bitwy przyjdzie nam toczyć na jednej z dziesięciu aren. Podobnie jak wersja na PC produkcja jest darmowa, jednak nie obejdzie się bez wszechobecnych mikropłatności. Jako bonus twórcy gry oferują dwudniowy status konta premium w zamian z zalogowanie się do gry w ten weekend.

 

Ktoś z Was gra w World of Tanks? Jakie są Wasze wrażenia związane z mobilną wersją tego tytułu? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Daniel Marcinkowski