ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nowa wersja AirDroida pozwala na strumieniowanie obrazu z telefonu na PC!

Autor: Daniel Marcinkowski Kategoria: Newsy
AirMirror

AirDroid jest za pewne znany wielu osobom, które cenią sobie łatwy, bezprzewodowy dostęp do wszystkich plików trzymanych na telefonie z poziomu komputera. Najnowsza aktualizacja tejże aplikacji niesie ze sobą kilka ciekawych zmian.

Najważniejszą jest oczywiście wspomniane w tytule strumieniowanie obrazu ze smartfona na PC. Pozwala to nam na normalne korzystanie z komórki bez potrzeby sięgania po nią. Równie użytecznie prezentuje się możliwość odczytywania wszystkich powiadomień, w tym rzecz jasna SMS’ów, na które dodatkowo możemy odpisać z poziomu wyskakującego dymku. Dodano także alerty o połączeniach przychodzących, które możemy odrzucać jednym kliknięciem myszki. Niestety, przeprowadzenie rozmowy przy użyciu komputera jest niemożliwe.

Poza powyższymi nowościami autorzy postarali się o dopieszczenie starszych funkcji, jak transfer plików, czy lista kontaktów. Nie omieszkano również od odświeżenia szaty graficznej aplikacji mobilnej. Jeśli chcecie przekonać się na własnej skórze, jak działa AirDroid w wersji 3, to zachęcam Was do pobierania go ze Sklepu Play.

Osobiście przyznam, że to moje ulubione narzędzie do bezprzewodowego transferu plików. A jaka jest Wasza opinia? Korzystaliście kiedyś z tej aplikacji?

Źródło: Phandroid

Sprawdź najnowsze wpisy