dakelele big cola 3 x

 

IPhone to swego rodzaju kultura. Smartfon, który niejako wprowadził dotykowe wyświetlacze do urządzeń mobilnych na ogromną skalę, rok w rok jest klonowany przez chińskie firmy. Nie inaczej mogło być z najnowszą odsłoną, która tym razem została przerobiona na „Androida” przez producenta o dumnej nazwie Dakelele.

 

dakelele big cola 3 x2

 

Czym charakteryzuje się ten Chińczyk? Jest to klon pod kątem obudowy jedynie ze względu na wygląd, gdyż sama specyfikacja już pokazuje, że jest on nieco większy i tak oto wygląda Dakelele Big Cola 3 na papierze:

 

  • 5-calowy wyświetlacz FullHD pokryty szafirowym szkłem;
  • 64-bitowy układ MediaTek MT6752 z 3 GB RAM;
  • 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+MicroSD);
  • aparaty od Sony: 13 MPx (IMX214) z tyłu, 8 MPx (IMX219) z przodu;
  • Android 4.4 KitKat.

 

Jak widać, specyfikacja nie wygląda najgorzej, a pojawienie się szafirowej tafli szkła napawa optymizmem. Jednak zwróćcie uwagę na nazwę – czyżby tego smartfona można było zamówić chociażby w McDonaldzie? Poproszę dużą colę 3 i frytki do tego…

 

Żarty na bok i czekam na Wasze opinie na temat produktu Dakelele. Czy smartfon wyceniony na 850 złotych z takim wyglądem mógłby Was zainteresować?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.