Xiaomi pokochały miliony Polaków – wczoraj dowiedzieliśmy się, że firma stała się numerem jeden w naszym kraju. Producent nieustannie wprowadza do swojego portfolio nowe smartfony, ale nieco starsze również muszą się sprzedawać, więc Chińczycy często organizują promocje. W ramach najnowszej oferty Xiaomi stworzonej z myślą o powrocie do szkoły można kupić taniej Redmi Note 8T i Redmi Note 8 Pro. Mimo premiery w 2019 roku to wciąż bardzo dobre smartfony.

Promocja na Redmi Note 8T i Redmi Note 8 Pro – powrót do szkoły w wykonaniu Xiaomi

Redmi Note 8 Pro promocja

W ofercie Xiaomi można znaleźć naprawdę wiele przeróżnych smartfonów. Początek roku szkolnego zbliża się nieubłaganie, ale na osłodę firma zdecydowała się przecenić dwa lubiane modele. Od teraz do 30 sierpnia Redmi Note 8T w konfiguracji z 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wbudowanej można nabyć za 749 złotych, a Redmi Note 8 Pro w wariancie 6/64 GB – za 949 złotych. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych Mi Store, na mi-home.pl, mi-store.pl, mi-markt.pl oraz u partnerów marki takich jak m.in. RTV EURO AGD, Media Expert, X-Kom, Komputronik czy NEONET.

Zobacz także: Aktualizacja od Samsunga – obietnica bardzo długiego wsparcia, ale z warunkami

Oba urządzenia reprezentują średnią półkę wydajnościową, choć oczywiście Redmi Note 8 Pro jest zauważalnie „mocniejszy”. Niemniej jednak Redmi Note 8T to wciąż dobry wybór dla osób z ograniczonym budżetem oraz takich, które po prostu nie potrzebują lepszego smartfona. Przygotowana przez Xiaomi oferta wydaje się rozsądna – skusicie się na któryś model? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.