ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
fałszywe promocje galaxy s20

Samsung rozpoczyna beta testy Androida 11 z One UI 3.0 – najpierw dla serii Galaxy S20

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to bardzo popularna firma, która ma w swojej ofercie wiele różnych produktów. Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się smartfony, które gigant regularnie wydaje na rynek – na przykład wczoraj zadebiutowała wyczekiwana seria Galaxy Note20. Teraz z kolei producent ogłosił rozpoczęcie beta testów Androida 11 z nakładką One UI w wersji 3.0. Na nową wersję oprogramowania najpierw załapią się posiadacze smartfonów z rodziny Galaxy S20, w której skład wchodzi Galaxy S20, Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra.

Beta testy Androida 11 z One UI 3.0 – Samsung bierze się do pracy

One UI 2

Premiera oficjalnej wersji Androida 11 zbliża się wielkimi krokami, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że Samsung ogłosił już beta testy tego wydania. Na chwilę obecną nowe oprogramowanie mogą przetestować tylko wybrani deweloperzy mieszkający w Stanach Zjednoczone lub Korei Południowej, posiadający jeden z wymienionych wcześniej smartfonów. Ograniczając dostęp do bety najpierw dla programistów, firma chce się upewnić, że ich aplikacje będą działać bezproblemowo na nowej wersji systemu.

Zobacz także: Aktualizacja od Samsunga – obietnica bardzo długiego wsparcia, ale z warunkami

Kiedy Samsung rozpocznie publiczne testy beta, będą mogli w nich wziąć udział mieszkańcy Chin, Indii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej, Niemiec oraz Polski. Aktualnie nie jest jasne, kiedy do tego dojdzie, choć najprawdopodobniej już w niedalekiej przyszłości. Jeśli chodzi o nowości w One UI 3.0, to również nie mamy jeszcze żadnych informacji, choć powinniśmy usłyszeć o nich od razu, jak pierwsi deweloperzy dostaną dostęp do aktualizacji.

Źródło: Android Authority

Sprawdź najnowsze wpisy