nexus_logo_banner

Na temat polityki Google względem implementacji Android 5.0 można powiedzieć wiele, jednak nie można zarzucić amerykańskiemu producentowi braku chęci poprawy. Wszak opóźnienie wynikało z łatania wykrytych w ostatniej chwili błędów. Dzisiaj na stronie AOSP pojawiły się obrazy z systemem oznaczonym numerkiem 5.0.1, co oznacza, że wkrótce na Waszych Nexusach powinna pojawić się informacja o dostępnej aktualizacji, która poprawia kolejne problemy.

Oprogramowanie o kodzie LRX22C, pod którym kryje się wersja 5.0.1, pojawiło się w formie obrazów dla Nexus 7 (2013) Wi-Fi, Nexus 9 oraz Nexus 10, a w najbliższym czasie trafi także na pozostałe urządzenia. Aktualizacja przynosi poprawę niektórych irytujących błędów na które skarżyli się użytkownicy pierwszej finalnej wersji systemu oraz optymalizację funkcjonowania systemu.

Jeśli więc jesteś posiadaczem jednego z wyżej wymienionych modeli i chciałbyś sprawdzić jak sprawuje się nowa kompilacja Androida, gotowy obraz możesz pobrać ze strony Google Developers.

Źródło: Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Piotrowski