Apple obniży jakość iPhone 12 dla 5G

Premiera iPhone 12 na raty – nie wszystkie modele mają trafić od razu do sklepów

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Rodzina iPhone 12 to jedne z najbardziej wyczekiwanych smartfonów roku. Premiera nowych urządzeń Apple odbędzie się później, niż przyzwyczaiła nas do tego firma. Najnowsze doniesienia sugerują, że to jeszcze nie koniec złych wieści. Seria iPhone 12 ma bowiem trafić do sklepów na raty – najpierw dwa modele, a później kolejne dwa.

Premiera iPhone 12 na raty – można się było tego spodziewać

iPhone 12 2021

Seria iPhone 12 zapowiada się naprawdę dobrze, przez co wiele osób już nie może się doczekać jej premiery. Raport dostarczony przez Digitimes, czyli wiarygodne źródło, sugeruje, że nie wszystkie smartfony Apple trafią od razu do sklepów. Mówiąc konkretniej, najpierw w sprzedaży mają się pojawić modele 6,1-calowe (iPhone 12 Max / iPhone 12 Pro), a jakiś czas później wariant 6,7-calowy (iPhone 12 Pro Max) i 5,4-calowy (iPhone 12).

Zobacz także: Miało go nie być, a będą… podwyżki. Abonament RTV w 2021 roku będzie jeszcze droższy

Powodem takiego stanu rzeczy mają być problemy z łańcuchem dostaw. Jak nietrudno się domyślić, wszystkiemu winna jest pandemia koronawirusa, która cały czas zbiera swoje żniwo. Niestety raport nie wskazuje, kiedy mają odbyć się wspomniane „fale”. Nie wiadomo dokładnie, kiedy 6,1-calowi przedstawiciele rodziny iPhone 12 trafią na sklepowe półki, ani o ile dłużej będą musiały poczekać osoby chcące zakupić jeden z pozostałych modeli. Choć doniesienia Digitimes są jak najbardziej wiarygodne, należy pamiętać, że jeszcze wiele może się zmienić. Warto się jednak nastawić na najgorsze.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy