NBA-League-Pass-Play

NBA League Pass dla klientów Play – dwa tygodnie za darmo, a potem?

Newsy

NBA League Pass jest już dostępne dla klientów Play – to pakiet dający dostęp do wszystkich meczów najlepszej ligi koszykówki na świecie. Posiadając go, można oglądać wszystkie mecze sezonu zasadniczego, wszystkie mecze play-off, Mecz Gwiazd, Konkursy Wsadów, Trójek i inne, a także mieć dostęp do całego kanału NBA TV.

NBA League Pass dla klientów Play – szczegóły

NBA-League-Pass-Play

Klienci Play mogą aktywować subskrypcję NBA League Pass bez podawania karty kredytowej, opłacając dostęp poprzez Zamów z Play. Nie trzeba podawać danych karty kredytowej. Opłata zostanie doliczona do rachunku za abonament lub pobrana ze środków na koncie, jeśli posiadamy ofertę na kartę.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Aktywacji usługi można dokonać na stronie nbaonplay.pl. Należy podać swój numer telefonu, a następnie wpisać kod PIN otrzymany SMS-em. Żeby rozpocząć oglądanie, wystarczy zalogować się na konto, używając numeru telefonu w Play. Pierwsze 14 dni korzystania z usługi jest darmowe. Co potem? Trzeba płacić. Dokładnie 18 zł/tygodniowo. Subskrypcję można włączać i wyłączać w dowolnym momencie, co ma pozwalać na elastyczność. Play porównuje swoją propozycję do standardowej miesięcznej subskrypcji z oficjalnej strony, która kosztuje 74,99 zł miesięcznie, a okres bezpłatnego korzystania to tydzień.

Czytaj także: Oglądaj filmy i seriale w swoim tempie – kontrola prędkości w Netflixie

Play zaznacza, że jego propozycja świetnie sprawdzi się u młodych fanów NBA, którzy nie posiadają jeszcze konta w banku. Chodzi o brak konieczności posiadania i podawania danych karty kredytowej – wystarczy numer w Play i oferta na kartę.

źródło: Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x