NBA League Pass jest już dostępne dla klientów Play – to pakiet dający dostęp do wszystkich meczów najlepszej ligi koszykówki na świecie. Posiadając go, można oglądać wszystkie mecze sezonu zasadniczego, wszystkie mecze play-off, Mecz Gwiazd, Konkursy Wsadów, Trójek i inne, a także mieć dostęp do całego kanału NBA TV.

NBA League Pass dla klientów Play – szczegóły

NBA-League-Pass-Play

Klienci Play mogą aktywować subskrypcję NBA League Pass bez podawania karty kredytowej, opłacając dostęp poprzez Zamów z Play. Nie trzeba podawać danych karty kredytowej. Opłata zostanie doliczona do rachunku za abonament lub pobrana ze środków na koncie, jeśli posiadamy ofertę na kartę.

Aktywacji usługi można dokonać na stronie nbaonplay.pl. Należy podać swój numer telefonu, a następnie wpisać kod PIN otrzymany SMS-em. Żeby rozpocząć oglądanie, wystarczy zalogować się na konto, używając numeru telefonu w Play. Pierwsze 14 dni korzystania z usługi jest darmowe. Co potem? Trzeba płacić. Dokładnie 18 zł/tygodniowo. Subskrypcję można włączać i wyłączać w dowolnym momencie, co ma pozwalać na elastyczność. Play porównuje swoją propozycję do standardowej miesięcznej subskrypcji z oficjalnej strony, która kosztuje 74,99 zł miesięcznie, a okres bezpłatnego korzystania to tydzień.

Czytaj także: Oglądaj filmy i seriale w swoim tempie – kontrola prędkości w Netflixie

Play zaznacza, że jego propozycja świetnie sprawdzi się u młodych fanów NBA, którzy nie posiadają jeszcze konta w banku. Chodzi o brak konieczności posiadania i podawania danych karty kredytowej – wystarczy numer w Play i oferta na kartę.

źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.