apple iphone 12 pro caviar cena specyfikacja

Caviar nie przestaje zaskakiwać – oto iPhone 12 Pro za ponad 85 tysięcy złotych

Newsy

Nasi stali Czytelnicy na myśl o Caviar powinni mieć w głowie wyłącznie jedno – wyjątkowe wersje smartfonów w zaporowych cenach. W głównej mierze są to produkty Apple, ale w ofercie pojawia się też Nokia 3310 z podobizną Putina lub Trumpa. Tym razem Caviar postanowił inaczej ugryźć temat i… przerobił iPhone’a 12 Pro. Tak, ten smartfon jeszcze nie miał swojej premiery, więc to z jednej strony ciekawa reklama, a z drugiej pokazanie, że już wiemy odpowiednio dużo na temat nowych modeli od Apple.

iPhone 12 Pro od Caviar nie może być inny – szkoda, że Apple jeszcze nie pokazało smartfona

Jak to Caviar ma w zwyczaju, ich przeróbki nie są tanie. Są pełne przepychu, więc ceny zaczynają się od 4290 dolarów (~16100 złotych) za wersję ze skóry pytona, a kończą na 23380 dolarach (~88 tysięcy dolarów). W tej najdroższej smartfon pokryty jest czystym złotem oraz ośmioma, 0,48-karatowymi diamentami (F/SI1). W sumie portfolio firmy oferuje 12 różnych kombinacji nietypowych obudów dla iPhone’a 12 Pro, więc zachęcam do odwiedzenia dedykowanej strony. Jubiler zapewnia, że to dopiero początek jego pomysłów i… to jest więcej niż pewne. W końcu poprzednie modele występują w zdecydowanie większej liczbie kombinacji. Tymczasem zobaczcie, jak wygląda pudełko:

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Gabe Newell nie ma wątpliwości – Xbox Series X to znacznie lepsza konsola od PlayStation 5.

Niewątpliwie to ciekawostka dla wielu z nas, ale być może ktoś już się odważył na taki zakup wśród naszych Czytelników? Chętnie poznałbym opinię o całym procesie i zarówno pierwszym, jak i ostatecznym wrażeniu. Ah, nie musicie się jeszcze spieszyć z zakupem iPhone’a 12 Pro od Caviar. Sprzęt ma być wysyłany w październiku, ale wcześniej można liczyć na ciekawe prezenty.

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x