chrome 84 problem

Tryb incognito w Chrome z problemami – aplikacja potrafi się zatrzymać

Newsy

Tryb incognito w Chrome w wersji na Androida, zaczął przysparzać użytkownikom problemów. Okazuje się bowiem, że przeglądarka w wersji 84 może się zawieszać lub zupełnie zamykać w chwili, kiedy wyjdzie się z trybu incognito. Wygląda jednak na to, że na naprawę tego błędu nie trzeba będzie czekać zbyt długo. Przynajmniej taką można mieć nadzieję.

Tryb incognito w Chrome – co nie działa?

Tryb incognito w Chrome
Tryb incognito w Chrome

Korzystanie z trybu incognito w przeglądarce Chrome w wersji na Androida, może być dla niektórych sporą niedogodnością. Zaczęto bowiem zgłaszać problem, który występuje w czasie zamykania karty incognito lub całej ich grupy. Chrome potrafi się zawiesić i nie reagować wtedy na żadne polecenia lub po prostu zostaje zamknięty. Część użytkowników dostrzega podobny problem nawet wtedy, kiedy nie korzysta z tego trybu przeglądania.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Google o samy problemie zostało już powiadomione i prawdopodobnie niedługo pojawi się jakaś aktualizacja, która go rozwiąże. Byłoby dobrze, bo jeżeli spojrzy się na ostatnie oceny aplikacji w Google Play Store, można dojść do wniosku, że coś poszło mocno nie tak. Użytkownicy narzekają na brak stabilności oraz na to, że przeglądarka zaczęła mocno spowalniać cały system smartfona. I nie chodzi tutaj tylko o tryb incognito w Chrome, ale ogólnie o całą aplikację. I chyba coś w tym jest, bo faktycznie od jakiegoś czasu Chrome w wersji na Androida potrafi się lekko „przyciąć” lub nawet w ogóle zawiesić.

Zobacz też: Chrome zwiększa bezpieczeństwo odnośnie logowania.

Chrome dalej jest najpopularniejszym rozwiązaniem i najczęściej wykorzystywanym przez internautów. Google nie powinno dopuszczać więc do sytuacji, kiedy jeden z jego produktów sprawia tyle problemów. Zobaczymy, ile trzeba będzie czekać na aktualizację, która poprawi sytuację. Spotkaliście się z podobnym błędem lub zaobserwowaliście u siebie inne problemy z przeglądarką?

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x