Galaxy Nexus zROOTowany przed premierą

Newsy

galaxynexusfastboot
Na premierę najnowszego Nexusa przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, jednak wszyscy planujący zakup najnowszego urządzenia Google mogą zacząć się cieszyć. Nie będziecie musieli długo czekać na ROOT waszego smartfonu. Paul O’Brien z serwisu MoDaCo opracował program komputerowy SuperBoot, pozwalający na zROOTowanie Galaxy Nexusa za pomocą kilku kliknięć na naszym PC. Nie będzie trzeba bawić się we wpisywanie komend czy używanie ADB.

Wszyscy, którzy już chcą się przygotować do procesu ROOTowania nowego Nexusa, tak by zaraz po wyjęciu go z pudełka móc w pełni się nim cieszyć, powinni kierować się pod ten adres, gdzie znajdą link z programem oraz wszelkie potrzebne instrukcje.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x