HBO GO znają wszyscy miłośnicy serwisów streamingowych z filmami i serialami. Tak samo jak konkurencja, której swoją drogą na rynku nie brakuje, platforma prawie każdego dnia aktualizuje zawartość swojej biblioteki. Dzisiejszy dzień nie jest odstępstwem od reguły, lecz niestety dodano tylko jedną produkcję, jedną usunięto i zaplanowano kasację dwóch kolejnych na później. Więcej w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – czwartek, lipiec 2020

HBO GO

HBO GO nie próżnuje, choć dzisiejsza aktualizacja biblioteki platformy jest raczej mało ciekawa. Niemniej jednak warto o niej poinformować. Przechodząc do konkretów, dodano następujący film:

  • Pezet – koncert (2020) [+ audio] – gatunek: koncerty, kraj pochodzenia: Polska

Zobacz także: Jak zwiększyć wydajność paneli fotowoltaicznych? Dzięki modyfikacji samego światła!

Jeśli chodzi o nowości, to byłoby na tyle – wprowadzono tylko jedną pozycję. Czas teraz przejść do listy tytułów, które zostały już usunięte i wkrótce opuszczą bibliotekę HBO GO. Ich pełne zestawienie prezentuje się tak:

  • Hotel Mumbaj / Hotel Mumbai (2018)już usunięto – gatunek: historyczny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Gracze / Ballers (2015) [sezon 4] – data usunięcia: 12.08.2020 – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Niepewne / Insecure (2016) [sezon 3] – data usunięcia: 12.08.2020 – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Powyższa lista składa się z trzech pozycji, więc na szczęście nie jest najgorzej. To wszystko, jeśli chodzi o dzisiejsze zmiany w ofercie tytułowego serwisu. Kolejne dni zapewne będą ciekawsze.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.