play now nowe kanały

Play rozszerza pakiet podstawowy Play NOW i Play NOW TV o nowe kanały

Newsy

Play udostępnia użytkownikom Play NOW i Play NOW TV dwa nowe kanały. Są one dostępne od dziś dla wszystkich, którzy korzystają z telewizji fioletowego operatora. Nowe kanały wzbogaciły zasoby pakietu podstawowego.

Jakie nowe kanały mogą oglądać użytkownicy Play NOW i Play NOW TV?

play now nowe kanały

Nowe kanały dostępne w ramach Play Now oraz Play NOW TV to TV Puls oraz Puls 2. TV Puls to kanał rodzinny, znany z pokazywania licznych filmowych hitów, seriali czy animacji. Nie brakuje na nim także produkcji własnych, takich jak Lombard. Życie pod zastaw czy Reporterzy. Z życia wzięte. Ramówka Puls 2 w sposób szczególny uwzględnia natomiast najmłodszych widzów. Stacja pokazuje wielogodzinne pasma bajek, w ramach pasma Puls Kids pozostaje liderem oglądalności w grupie wiekowej 4-12 lat. Wieczorami nie brakuje jednak na kanale Puls 2 propozycji dla starszych widzów.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Play NOW to platforma telewizyjna, z której można korzystać dzięki aplikacjom mobilnym, na urządzeniach opartych na Android TV, na www.playnow.pl, a także wykorzystując dekoder z oferty Play NOW TV. Pakiet podstawowy w Play NOW daje dostęp do takich kanałów, jak Eleven Sports 3, TNT, HISTORY, Paramount Channel, Nicktoons czy Comedy Central. Korzystając z oferty Play NOW TV, klient otrzymuje dekoder TV BOX i może oglądać jeszcze więcej kanałów, np. National Geographic, FOX czy Disney Channel. TV Puls oraz Puls 2 są od dziś dostępne dla wszystkich użytkowników zarówno Play NOW, jak i Play NOW TV.

Czytaj także: Nowości w Play NOW TV na lipiec 2020 – sport, seriale i filmowe hity

Play przypomina, że pakiet podstawowy można rozszerzyć o 5 dodatkowych pakietów tematycznych: SPORT, KIDS, EXTRA, HBO GO, oraz NEWS.

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x