Śledź trasę Świętego Mikołaja wraz z Google!

Daniel Marcinkowski Newsy 2014-12-01

santagoogle

 

Jak już pewnie zdążyliście zauważyć mamy grudzień, który najbardziej kojarzony jest rzecz jasna ze świętami, a jak święta to musi być i Święty Mikołaj. Podobnie jak w ubiegłym roku owego starca, odzianego w czerwony strój, będziemy mogli śledzić przy użyciu Map Google, jednak zanim to się stanie musimy odczekać ponad 3 tygodnie. Na ten czas kalifornijski gigant przygotował swego rodzaju kalendarz adwentowy pełen rozmaitych mini-gierek.

 

W tegorocznej edycji „Trasy Świętego Mikołaja” główny zamysł i zasady zabawy nie uległy zmianie. Nowości widoczne są za to w samym wyglądzie aplikacji mobilnej, która otrzymała kilka charakterystycznych dla Material Design elementów i wsparcie dla Android Wear oraz Chromecasta.

 

 

Z całą pewnością jest to akcja nastawiona na nieco młodszych odbiorców. Jeśli Wasze dziecko często pogrywa na tablecie lub Waszym telefonie, to ta pozycja może być dla niego ciekawa. Osobiście preferowałem kalendarze adwentowe z czekoladkami niż mini-grami. A jakie jest Wasze zdanie?

 

Trasa Świętego Mikołaja na Google Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x