Śledź trasę Świętego Mikołaja wraz z Google!

Newsy

santagoogle

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jak już pewnie zdążyliście zauważyć mamy grudzień, który najbardziej kojarzony jest rzecz jasna ze świętami, a jak święta to musi być i Święty Mikołaj. Podobnie jak w ubiegłym roku owego starca, odzianego w czerwony strój, będziemy mogli śledzić przy użyciu Map Google, jednak zanim to się stanie musimy odczekać ponad 3 tygodnie. Na ten czas kalifornijski gigant przygotował swego rodzaju kalendarz adwentowy pełen rozmaitych mini-gierek.

 

W tegorocznej edycji „Trasy Świętego Mikołaja” główny zamysł i zasady zabawy nie uległy zmianie. Nowości widoczne są za to w samym wyglądzie aplikacji mobilnej, która otrzymała kilka charakterystycznych dla Material Design elementów i wsparcie dla Android Wear oraz Chromecasta.

 

 

Z całą pewnością jest to akcja nastawiona na nieco młodszych odbiorców. Jeśli Wasze dziecko często pogrywa na tablecie lub Waszym telefonie, to ta pozycja może być dla niego ciekawa. Osobiście preferowałem kalendarze adwentowe z czekoladkami niż mini-grami. A jakie jest Wasze zdanie?

 

Trasa Świętego Mikołaja na Google Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x