WhatsApp wyciek numerów telefonów

Do WhatsAppa zmierza drobna nowość, o którą prosiło wielu użytkowników

Newsy

WhatsApp to najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie, z którego każdego dnia korzysta naprawdę wiele osób. Mając tak ogromną bazę użytkowników, ekipa Marka Zuckerberga ma sporą motywację do nieustannego ulepszania swojego produktu. Niedawno usłyszeliśmy o potencjalnej integracji WhatsAppa z Messengerem, a dzisiaj dowiedzieliśmy się, że do lubianego komunikatora nareszcie zmierza drobna funkcja, o którą prosiło wiele osób.

WhatsApp z wyczekiwaną, choć bardzo małą nowością

WhatsApp wyciszanie kontaktów

Aktualnie WhatsApp pozwala wyciszać kontakty lub grupy jedynie na 8 godzin, tydzień lub rok. Choć wielu to wystarcza, wśród użytkowników komunikatora są też osoby, które chciałyby uciszyć daną konwersację na zawsze. Dzięki portalowi WABetaInfo, zajmującemu się wyszukiwaniem nowych funkcji w kodzie popularnych aplikacji, dowiedzieliśmy się, że już wkrótce w WhatsAppie pojawi się możliwość wyciszania kontaktów czy grup na wieki wieków.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Zakaz TikToka i AliExpress w Polsce? „Rząd w tajemnicy pracuje nad specjalnym prawem”

Opcja wyciszania na zawsze ma trafić do aplikacji kosztem wyłączania powiadomień na okres jednego roku. Nie da się ukryć, że będzie to bardzo przyjemna nowość, bo wiele osób chciałoby raz na zawsze uciszyć daną jednostkę czy grupę. Wyciszanie na rok wydawało się bardziej rozwiązaniem doraźnym, niż permanentnym zażegnaniem problemu. Oczywiście zmierzająca do WhatsAppa nowość nie jest niczym wielkim, a jedynie drobnym usprawnieniem. Aktualnie ciężko powiedzieć, kiedy trafi do wszystkich użytkowników komunikatora, choć zapewne już wkrótce.

Źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x