Ze szczególną radością, w środku pracującego tygodnia lubimy informować o rzeczach małych, ale niezwykle przyjemnych. Dzisiejszym szczęściarzem jest Melvin Javier, który wygrał konkurs organizowany przez portal androidandme i firmę NVIDIA. 

Zabawa polegała na własnoręcznym wykonaniu kartonowego przebrania nawiązującego tematycznie do nowopowstałej gry Shadowgun, która przeznaczona jest na urządzenia napędzane mocą podzespołów NVIDII. Szczęśliwym zwycięzcą okazał się Melvin, który jako nagrodę przygarnął nowiutkiego Asusa Slidera, głośniki Jawbone Jambox oraz kartę upominkową do Tegra Zone. Zwycięzca przebrał się za tytułowego bohatera gry, a jak mu to wyszło możecie ocenić sami na podstawie zdjęcia zamieszczonego powyżej. 

A gdybyście Wy mieli szansę wziąć udział w podobnym konkursie – zdecydowalibyście się, czy raczej jest to zbyt duży trud? Jesteśmy ciekawi za kogo najchętniej przebraliby się użytkownicy Androida, gdyby konkurs nie miał ograniczeń – Henry Blake, Guerilla Bob, a może Corby ;)? 

źródło: androidandme.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz