Netflix to bezapelacyjny król w branży serwisów streamingowych z filmami i serialami w ofercie. Platforma cieszy się przeogromnym zainteresowaniem na całym świecie, co zawdzięcza m.in. regularnemu aktualizowaniu swojej biblioteki. Dziś, w tę środę, na Netflixie pojawiła się niewielka garść nowości. Choć nie ma ich dużo, mimo wszystko warto o nich wspomnieć. Zestawienie dodanych tytułów można znaleźć w dalszej części tekstu.

Aktualizacja biblioteki Netflixa – środa, lipiec 2020

Losowy odcinek serialu od Netflixa

Netflix niemal codziennie wprowadza nowe pozycje do swojej biblioteki. Dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, choć trzeba uczciwie przyznać, że platforma nie dodała zbyt dużo. Przechodząc do konkretów, pełna lista nowości prezentuje się następująco:

  • Inside the World’s Toughest Prisons (2016) [4 odcinki] [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
  • Speedcuberzy / The Speed Cubers (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Szczęście świata / The Happiness of the World (2016) [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Polska

Zobacz także: Jak bezpiecznie kupić smartfon od operatora z drugiej ręki? O tym warto wiedzieć

Wprowadzono w sumie trzy nowe produkcje i na szczęście nic przy tym nie usunięto. Nie da się ukryć, że mogło być zdecydowanie gorzej. Przyszłe dni z pewnością będą ciekawsze pod względem liczby dodawanych na platformę nowości. W międzyczasie dajcie znać w komentarzach, który tytuł z powyższej trójki zainteresował was najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.