tiktok supernet video t-mobile

TikTok bez limitu danych w Supernet Video od T-Mobile

Newsy

T-Mobile rozszerza listę aplikacji w usłudze Supernet Video o platformę TikTok. W praktyce oznacza to, że klienci korzystający z usługi będą mogli używać TikToka, a ich pakiet danych mimo to nie ulegnie zmniejszeniu. TikTok dołączył do grona takich aplikacji, jak TVP VOD, Player czy WP Pilot.

TikTok dołącza do Supernet Video od T-Mobile – szczegóły

tiktok supernet video t-mobile

Aplikacja TikTok została pobrana przez użytkowników już ponad 2 miliardy razy. W Polsce liczba osób korzystających z TikToka w zeszłym roku zbliżyła się do 6 mln. Teraz popularna platforma dołącza do Supernet Video. W ramach tej usługi dostępne są także następujące aplikacje/serwisy: YouTube, Netflix, Vod.pl, Player, TVP Sport, Stream TVP, Chili, WP Pilot, TVP VOD, Amazon Prime Video, Filmy Google Play, Wyborcza.pl, TVP Info oraz Poland In.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Usługa Supernet Video jest dostępna dla wszystkich klientów T-Mobile, niezależnie od tego, czy mają abonament, czy ofertę na kartę lub typu MIX. Dostępne są dwa warianty usługi. Supernet Video DVD kosztuje 5 zł miesięcznie, a Supernet Video HD – 15 zł miesięcznie. Dzięki Supernet Video użytkownicy mogą korzystać z aplikacji bez zużywania swojego pakietu danych.

Czytaj także: T-Mobile rozdaje gigabajty na Dzień Przyjaźni – jak aktywować darmowy pakiet?

Jak aktywować usługę Supernet Video? Pierwsza opcja to aktywacja poprzez aplikację Mój T-Mobile. Alternatywą jest rozmowa z konsultantem w salonie operatora lub przez telefon (602 900 000). Można także wysłać bezpłatny SMS:

 • w przypadku klientów abonamentowych na numer 80100
  • o treści DVD START dla Supernet Video DVD,
  • o treści HD START dla Supernet VideoHD,
 • w przypadku abonentów MIX na numer 4385
  • o treści VIDEO dla Supernet Video DVD,
  • o treści VIDEOHD dla Supernet VideoHD,
 • w przypadku użytkowników T-Mobile na kartę na numer 4385
  • o treści VIDEO dla Supernet Video DVD,
  • lub poprzez wysłanie kodu ekspresowego *150*155*2#.

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x