Cuphead na playstation 4

Cuphead trafia na PlayStation 4 – fani konsoli Sony także mogą wypełnić cyrograf

Newsy

Fani Cuphead, którzy są lojalni wobec PlayStation 4 mają powody do świętowania. Tytuł ten bowiem właśnie zadebiutował na ich ulubionej konsoli. Studio MDHR, które nie zapowiedziało wcześniej premiery, współpracowało ze studiem Stop Motion Department w celu stworzenia nowego zwiastuna wykorzystującego technikę poklatkową. Wygląda on dość… przerażająco, jednak świetnie oddaje klimat gry.

Cuphead na PlayStation 4

Studio MDHR stworzyło tę animowaną grę w 2017 roku jako tytuł ekskluzywny dla Xbox One. Z czasem trafiła ona także na PC. Chociaż podejście Microsoftu do tytułów tego typu jak najbardziej dopuszcza taki obrót sprawy. Tym, co można by tu uznać za przełom była premiera na Nintendo Switch. Z czasem gra ta trafiła nawet na samochody marki Tesla. PlayStation 4 dostało ją więc jako ostatnia platforma do gier. Oczywiście o ile samochód elektryczny można zaliczyć do tego grona. Cuphead jest inspirowany zręcznościowymi tytułami z lat 80. i 90. ale jego wizualna inspiracja pochodzi z klasycznych filmów animowanych i kreskówek z lat 30. 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Premiera Realme C15 – ten budżetowiec ma ogromną szansę stać się hitem!

Wszystkie 50 tysięcy klatek animacji zostało narysowanych na papierze i pokolorowane ręcznie. Natomiast tłem każdego poziomu jest akwarela. Ścieżka dźwiękowa gry składa się z ponad trzech godzin orkiestrowej, big bandowej muzyki jazzowej nagranej na żywo. Jest to więc nie tylko świetna gra, ale także małe dzieło sztuki. Podobnie jak gra, zwiastun dla PlayStation 4 jest wierny stylowi z lat 30. Zastosowano w nim wiele z tych samych technik, co animatorzy epoki. Do animacji nie wykorzystano żadnych programów komputerowych, a ujęcia były używane jako takie, bez korekcji montażu. 

Źródło: Engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x