google play - najlepsze aplikacje 2014

 

Po amerykańskim tradycyjnym „Czarnym Piątku” dużymi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a tuż po nich kończy się aktualny rok. Google trochę wcześniej niż zwykle postanowił opublikować swoją listę „Najlepszych Aplikacji 2014 roku” ze Sklepu Play. Jest to dobra okazja do porównania i uzupełnienia swojej bazy przydatnych aplikacji w odniesieniu do Giganta z Mountain View, a także skonfrontowania swoich wyborów z aktualnym trendem w Polsce.

 

 

Oczywiście sporządzona lista odnosi się wyłącznie do statystyk i wyborów polskiej społeczności Androida, jednak pozycje znajdujące się na niej dosyć trafnie odzwierciedlają tegoroczne poszukiwania użytkowników. W zestawieniu znajdziemy między innymi aplikację zakupową Allegro, popularny program do sprzątania Clean Master, czy też klawiaturę SwiftKey, która już od dłuższego czasu „króluje” w swojej kategorii. Dodatkowo każdy chyba słyszał o Yanosiku, serwisie streamingowym Ipla, a użytkownicy z większych miast zdecydowanie znają JakDojade.pl. Lista liczy 80 pozycji, więc nawet najbardziej wybredny powinien znaleźć coś dla siebie.

 

Najlepsze aplikacje 2014 z pewnością w dużej mierze znajdują się także w waszych urządzeniach, jednak jest to całkiem ciekawa okazja do znalezienia czegoś, co akurat nam się przyda. W jakim stopniu Wasza biblioteka pokrywa się ze statystycznym polskim użytkownikiem Androida?

 

 

 

Źródło: Google Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Piotrowski