Ostatnie plotki krążące w androidowym świecie dotyczące Motoroli Xoom2 zaostrzyły apetyty na nowy gadżet, nie dziwi więc nagły wysyp informacji na temat tego urządzenia. 

Najświeższą informacją jest to, że premiera następcy Xooma ma się odbyć już jutro w Londynie. Plotki płyną ze strony OneMobileRing, która nie jest zbyt znana, a przez to zachwiana jest wiarygodność informacji. Zaprezentowane wyżej zdjęcie uprawdopodabnia całą sytuację, bowiem każdy producent wie, że okres świąt Bożego Narodzenia jest czasem kilkukrotnie zwiększonych przychodów. Znając producentów urządzeń z zielonym robotem na pokładzie nie dziwi fakt, że Motorola musi spieszyć się z wprowadzeniem tabletu na rynek – w końcu do świąt pozostało raptem kilka tygodni, a aby zobaczyć jak proces dystrybucji może zniszczyć zainteresowanie danym urządzeniem wystarczy przypomnieć sobie problemy Asusa z jego Eee Padem. 

Wiadomo już, że Brytyjczycy oprócz Xoom2 dostaną od Motoroli jeszcze jeden prezent na gwiazdkę – RAZR. Wszystko wskazuje na to, że Motorola w końcu na poważnie wzięła się za walkę o wymagającego klienta. Efektem może być albo oszałamiający sukces, albo całkowita klapa. A co Wy o tym myślicie, jakie będą dalsze losy amerykańskiego koncernu?

źródło: phandroid.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz