HTC One (M9) w plotkach raz jeszcze – model Prime również w drodze

Newsy

htc one m9 koncept

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Model jak i cała seria HTC o nazwie One to bardzo udany ruch ze strony tajwańskiej firmy. Spowodował on, że o tym producencie znowu zaczęto pozytywnie mówić, ale różnice pomiędzy M7 i M8 sprawiły, że Tajwańczycy niejako popadli w stagnację. Czy M9 będzie w stanie tę sytuację odmienić?

 

Plotek o następcy obecnego flagowego modelu HTC jest już naprawdę wiele. Tym razem do Sieci trafiło uzupełnienie tego, co już wiemy. Oczywiście wszystko póki co tyczy się podstawowych elementów specyfikacji toteż zobaczmy, jak na tę chwilę wygląda One (M9):

 

  • 5,5-calowy wyświetlacz QHD (2560×1440);
  • układ Snapdragon 805;
  • 3 GB RAM;
  • aparat 16 MPx z optyczną stabilizacją obrazu;
  • akumulator o pojemności 3500 mAh;
  • Android 5.0 Lollipop z nową wersją Sense UI.

 

Tym samym HTC wybrało to, co mogło wybrać najlepszego i to nie dziwi. Jednak przechodząc do poszczególnych elementów bardziej szczegółowo warto zauważyć, że Tajwańczycy najprawdopodobniej zrezygnują z technologii UltraPixel, która nie przyjęła się zbyt dobrze. Drugim ciekawym elementem jest współpraca z Bose, która może zostać ujawniona dokładniej właśnie w nowym One za sprawą specjalnych głośników i najprawdopodobniej następcy BoomSound.

 

To jednak nie koniec nowinek, gdyż w Sieci także coraz więcej mówi się o M9 Prime, który miałby zastąpić One Max. Tylko czego powinniśmy się spodziewać? Większego wyświetlacza to na pewno, ale czy coś więcej można wcisnąć do tego modelu? Musimy poczekać do marca, kiedy to najprawdopodobniej HTC przedstawi swoje nowe flagowe smartfony. Mowa oczywiście o targach Mobile World Congress w Barcelonie. Warto czekać?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x