Wydawca i dystrybutor gier mobilnych NITRO ogłosił 2 edycję konkursu Nitro Game Idea, adresowanego do twórców gier mobilnych.

Wszyscy, którzy lubią grać, ale uważają, że najlepszy pomysł na grę jeszcze nie powstał, mogą przesłać swój koncept gry na Andoida i iOS na wskazany w regulaminie adres.

Kto ma w głowie scenariusz gry, ktora może okazać się hitem na miarę Angry Birds ma czas na przesłanie swojego projektu do 14.11.2011.

Nagroda główna to  2000 zł. Dodatkowo – w wypadku stworzenia przez NITRO gry w oparciu o nagrodzony pomysł – zwycięzca otrzyma 10% faktycznych przychodów z gry.

„Działamy jako swego rodzaju inkubator –  chcemy wziąć pod swoje skrzydła  ‘młodych zdolnych’ dając im budżet na realizację swoich pomysłów” – wyjaśnia ideę konkursu Agnieszka  Sokołowska, Prezes Zarządu NITRO.

Organizator konkursu, Platforma Rozrywki Mobilnej NITRO od początku działalności skupiała się na marketingu i dystrybucji wysokiej jakości gier Java. Obecnie, wraz ze zmianami jakie zaszły na rynku gier i szybkim  wzrostem sprzedaży aplikacji przeznaczonych na smartfony, NITRO rozszerzyło swoją działalność.  Wykorzystując swoje kompetencje i doświadczenie we współpracy z długoletnimi partnerami rozpoczęło wydawnie gier na nowoczesne platformy.

Regulamin konkursu dostepny jest na stronie:

http://nitro.pl/nitro/konkurs.html

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz