T-Mobile rozdaje swoim klientom promocyjne gigabajty na Dzień Przyjaźni. Co ma jedno z drugim wspólnego? Jak mówi operator, technologia łączy ludzi i ułatwia komunikację wtedy, gdy jest ona utrudniona w realnym świecie. Promocyjny pakiet danych ma pozwolić na wygodniejsze utrzymywanie kontaktu z bliskimi.

Gigabajty na Dzień Przyjaźni od T-Mobile – jak aktywować pakiet?

Z promocji mogą skorzystać klienci T-Mobile posiadający ofertę na kartę oraz ci, którzy korzystają z oferty MIX z taryfą Frii MIX, dającej dostęp do bezpłatnych bonusów od operatora. Promocyjny pakiet daje użytkownikowi 5 GB internetu do wykorzystania w kraju przez tydzień.

Czas na aktywację bonusu rozpoczyna się dzisiaj, 28.07.2020, a kończy się 30.07.2020. Każdy klient może odebrać promocyjny pakiet GB tylko raz. Aktywacja prezentu nie wymaga spełniania żadnych dodatkowych warunków, wystarczy wysłać SMS o treści TAK pod jeden z następujących numerów:

  • 80401 – jeśli korzystamy z oferty na kartę w T-Mobile
  • 80404 – jeśli posiadamy ofertę MIX z taryfą Frii Mix w T-Mobile

Czytaj także: Eksperci ostrzegają przed aplikacją do sterowania dronami DJI. Czy program jest bezpieczny?

Wysłanie SMS-a jest bezpłatne. Szczegóły i regulaminy promocyjnych ofert T-Mobile są dostępne na stronie internetowej operatora. W przeszłości T-Mobile organizowało podobne promocje np. z okazji Dnia Ojca czy Dnia Emoji.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.