ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus Nord wygląd

OnePlus Nord – test wytrzymałości. Jak smartfon poradził sobie z torturami?

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

OnePlus Nord to nowa propozycja od znanej i lubianej chińskiej korporacji, która jest swoistym powrotem do korzeni. Wraz z premierą tego urządzenia firma po raz kolejny chce zaoferować nam taniego, lecz świetnie wyposażonego smartfona, który pokaże konkurencji, jak się to robi. Jak producent poradził sobie jednak z kwestią wytrzymałości?

OnePlus Nord – wytrzymałość. Nie jest tak różowo…

Zack z kanału JerryRigEverything postanowił sprawdzić wytrzymałość OnePlus Nord, czyli urządzenia niezwykle wyczekiwanego przez użytkowników. Na pierwszy ogień poszły ramki smartfona – okazało się, że te wykonane zostały z plastiku, który wyglądem doskonale imituje metal. Przyciski z kolei są aluminiowe – nie musimy obawiać się zatem o ich wytrzymałość. Zarówno przód, jak i tył smartfona pokryte zostały szkłem. Niestety okazało się, że OnePlus Nord zmaga się z pewnym problemem, który zazwyczaj wychodzi jedynie na testach Zacka. Mowa tu o kiepskiej wytrzymałości na działanie sporej siły, czyli o tzw. bend teście. W tym przypadku urządzenie poległo – najpierw poddała się ramka, a później wyświetlacz.

Zobacz też: Infolinia dla seniorów od Allegro

OnePlus Nord to świetny smartfon, który z pewnością dobrze sprawdzi się większości swoich właścicieli. Test Zacka pokazuje jednak, że warto na niego uważać nieco bardziej niż na inne modele i włożyć go w etui. Jeśli chcielibyście poznać pełne wyniki testu wytrzymałości, to obejrzyjcie film, do którego odnośnik znajdziecie powyżej – jest bardzo ciekawy. Miłego seansu!

Źródło: JerryRigEverything

Sprawdź najnowsze wpisy