Jedni mówią, że pandemia na zawsze zmieniła świat, podczas gdy inni doszukują się nowej definicji normalności. Jedno jest pewne – społeczeństwo, a przynajmniej jego część stała się bardziej świadoma na niewidoczne zagrożenia, które nas otaczają. Niebezpieczeństwo związane z COVID-19 pokazuje, że należy odpowiednio przygotować się do każdej podróży. W tym celu powstała aplikacja MyLuggage, której celem jest pomoc w organizacji wyjazdów. W tym naturalnie popularnych wyjazdów wakacyjnych.

MyLuggage – bądź pewny, że jesteś dobrze przygotowany do podróży na wakacje

myluggage wakacje bez obaw

MyLuggage to aplikacja będąca inicjatywą startupu o tym samej nazwie. Głównymi założeniami twórców były takie hasła, jak bezpieczne przygotowanie do podróży oraz pomoc dla odważnych, przez co rozumiemy wyjazdy zagraniczne. Oczywiście to nie oznacza, że poprzez kilka kliknięć w programie zobaczycie przed sobą spakowane bagaże. Autorzy chcą, żebyś był pewny, że zabrałeś wszystko, co niezbędne. W końcu wszędzie nie zabieramy dokładnie tego samego, więc zależnie od celu podróży otrzymasz niezbędne porady i listy rzeczy do spakowania. W ramach porad możesz dowiedzieć się, jak szybko i efektywnie wykorzystać miejsce w swojej walizce, a także jak zrobić to z głową. Wszystko sprowadza się do przedstawienia celu podróży wraz z datą oraz odpowiedzeniu na kilka pytań do spersonalizowania potrzeb.

https://apps.apple.com/app/id1487080209

Zobacz też: YouTube Music w końcu trafił na Android TV.

Naturalnie aplikacja MyLuggage jest dostępna za darmo w Sklepie Play i App Store. Ministerstwo Rozwoju postanowiło udzielić swój patronat programowi, który działa w ramach akcji #WakacjeBezObaw. Jej celem jest nie tylko ułatwienie życia, ale przede wszystkim zwiększenia bezpieczeństwa podróży oraz lepsze zrozumienie preferencji podróżniczych.

Źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.