Na klientów T-Mobile czeka już nowa strona doładowań. Klienci posiadający ofertę na kartę lub typu MIX mogą za jej pomocą wygodnie doładować swoje konto. Po doładowaniu konta korzystając z witryny, można otrzymać bonus od operatora.

Tak wygląda nowa strona doładowań T-Mobile

t-mobile nowa strona doładowań
fot. doladowania.t-mobile.pl

Nowa strona doładowań T-Mobile cechuje się intuicyjnym i przejrzystym interfejsem. Żeby doładować swoje konto, wystarczy przejść przez trzy etapy. W pierwszym podajemy nasz numer telefonu i e-mail, w kolejnym wybieramy kwotę doładowania, natomiast w ostatnim wybieramy sposób płatności. W prosty sposób możemy doładować nawet kilka numerów jednocześnie, nie powtarzając za każdym razem całej procedury. Wśród metod płatności znalazł się m.in. Blik. Strona doładowań powstała przy współpracy z Blue Media, które odpowiada za płatności, proces fakturowania, a także realizację doładowań w nowym serwisie.

Osoby, które doładują swoje konto przez witrynę do doładowań, otrzymają bonus. Jest nim dodatkowe 10% kwoty doładowania, które zostanie dopisane do konta. Warunek otrzymania bonusu jest prosty. Kwota doładowania konta w T-Mobile musi wynieść min. 25 zł. Strona doładowań T-Mobile w nowej odsłonie znajduje się pod adresem doladowania.t-mobile.pl.

Czytaj także: T-Mobile podwaja gigabajty – ciekawa promocja Internetu na kartę

W ten weekend w T-Mobile obowiązuje również promocja w ramach akcji Happy Fridays. Na klientów operatora czeka 5 GB internetu za darmo. Tego, jak aktywować pakiet, dowiecie się z podlinkowanego tekstu.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.