Amazon Prime Video to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, który ma w swojej ofercie naprawdę sporo filmów i seriali. Jak nie trudno się domyślić, platforma nieustannie aktualizuje zawartość swojej biblioteki, wprowadzając do niej ciekawe nowości. Dziś na Amazon Prime Video pojawiło się kilka tytułów, które z pewnością przypadną do gustu wielu osobom. Z ich pełnym zestawieniem można się zapoznać w dalszej części tekstu.

Aktualizacja biblioteki Amazon Prime Video – czwartek, lipiec 2020

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video niemal codziennie dodaje coś nowego do swojej biblioteki, a dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem. Mając na uwadze fakt, że z pewnością jesteście tu po konkrety, nie będę przedłużać i od razu przejdę do rzeczy. Pełna lista nowości prezentuje się następująco:

  • Black Ghost (2019) [+ napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Australia
  • Boronia Boys (2018) [+ napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Australia
  • Czarne słońce / Shadows over Balkans (2017) [10 odcinków] [+ audio] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Serbia
  • LAW (2020) – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Indie

Zobacz także: Apple zadba, aby iPhone był przyjazny dla hakerów – oczywiście nie każdy

Dodano cztery tytuły – filmy oraz jeden serial. Nie jest to przesadnie dużo, ale nie można narzekać, bo zawsze mogło być gorzej. Będąc przy serialach, gorąco zachęcam do zapoznania się z moim zestawieniem najlepszych seriali Amazon Prime Video – być może akurat coś wpadnie wam w oko. To wszystko, jeśli chodzi o dzisiejsze zmiany w ofercie tytułowej platformy.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.