Realme to bardzo młoda firma, która szturmem zdobywa serca nowych klientów. Największym zainteresowaniem spośród produktów marki cieszą się oczywiście smartfony, które są wydawane na rynek regularnie. Niedawno producent zaprezentował Realme C11, czyli ciekawego budżetowca z pojemną baterią. Dziś w Indiach odbyła się jego pierwsza wyprzedaż – firma nie mogła sobie wymarzyć lepszego wyniku.

Fenomenalna sprzedaż Realme C11 – producent może otwierać szampana

Realme C15 data premiery

Mimo że Realme C11 miał swoją premierę na końcu zeszłego miesiąca, dopiero dzisiaj w Indiach odbyła się jego pierwsza wyprzedaż. Smartfon był dystrybuowany przez oficjalną stronę producenta oraz sklep Flipkart. W zaledwie dwie minuty od rozpoczęcia sprzedaży Realme C11 rozszedł się w ponad 150 tysiącach egzemplarzy. To niesamowicie dobry wynik, którym firma może się chwalić na lewo i prawo, co zresztą robi – na przykład na Twitterze.

Zobacz także: Poznajcie Unihertz Jelly 2, czyli 3-calowy smartfon z Androidem 10

Gdyby do sprzedaży rzucono więcej smartfonów, to z pewnością Realme osiągnęłoby jeszcze bardziej imponujące statystyki. Warto wspomnieć, że Realme C11 zmierza również do Polski. W naszym kraju urządzenie na pewno nie odniesie takiego sukcesu, jak w Indiach, ale jeśli zostanie odpowiednio wycenione, to może się stać poważnym konkurentem m.in. dla zaprezentowanego niedawno Redmi 9A od Xiaomi. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować Realme ogromnego sukcesu. Nie każdy producent potrafi przecież sprzedać ponad 150 tysięcy egzemplarzy jednego smartfona w dwie minuty.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.