Wczoraj zadebiutował OnePlus Nord, czyli jeden z najbardziej wyczekiwanych średniaków tego roku. Urządzenie zostało przyjęte wprost fenomenalnie, czemu w zasadzie trudno się dziwić – smartfon oferuje świetne podzespoły, a w dodatku można go kupić w dobrej cenie. Na osoby, które zdecydują się na zakup swojego egzemplarza, będzie czekała aktualizacja poprawiającą m.in. aparat. Uaktualnienie jest już dostępne na „Nordach” dla recenzentów.

Pierwsza aktualizacja OnePlusa Nord już dostępna. Firma nie próżnuje

OnePlus Nord

OnePlus słynie ze świetnego wsparcia. Wypuszczając już pierwszą aktualizację do świeżo zaprezentowanego modelu Nord, którego wysyłka rozpocznie się dopiero w przyszłym miesiącu, firma tylko udowodniła, że nic się nie zmieniło. Najnowsze uaktualnienie OxygenOS oznaczone numerem 10.5.1 waży 103 MB i skupia się przede wszystkim na poprawie aparatu. Ulepszono czujnik głębi, usprawniono jakość zdjęć wykonywanych w pomieszczeniach, a także zoptymalizowano zużycie baterii podczas nagrywania w 4K i 60 FPS.

Zobacz także: Specyfikacja Samsunga Galaxy Note20 Ultra w Sieci. Jeśli się potwierdzi, to nadchodzi ogromna afera

Aparat doczekał się również kilku mniejszych poprawek. Ponadto usprawniono nieco optymalizację wideorozmów i ogólną stabilność systemu. Aktualizacja jest już dostępna do pobrania przez OTA. Wszystkie osoby, które kupią OnePlusa Nord, będą ją mogły ściągnąć już pierwszego dnia. Smartfon można nabyć w polskim sklepie X-Kom:

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.