Paczkomaty cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem. Dzięki nim nie musimy brać dnia wolnego, aby móc się umówić z kurierem. Kwestia ta jest bardzo istotna zwłaszcza w okresie pandemii. Jednak paczkomaty mają również pewną wadę: nieodebrana przesyłka to zablokowana skrytka. Co prawda tylko raz mi się zdarzyło, że musiałem odbierać paczkę w innym miejscu. Jednak nie wszyscy mają tyle szczęścia co ja. InPost postanowił rozwiązać ten problem poprzez zorganizowanie ciekawego konkursu pod tytułem Szybkie Polowanie.

InPost Szybkie Polowanie

InPost Szybkie Polowanie
Fot. InPost

Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie InPostu:

Tak, to już oficjalnie: wracamy z Szybkim Polowaniem! Tym razem, przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę specjalnego – po raz pierwszy zaprosiliśmy do Wakacyjnego Rozdania wielu partnerów, a to oznacza, że co 2 tygodnie będzie na Was czekać zupełnie nowa nagroda. Gorąco zachęcamy do szybkiego odbierania swoich przesyłek z Paczkomatów i rejestrowania ich na stronie szybkiepolowanie.pl.

Zasady są banalnie proste: osoby, które w ciągu dwóch godzin odbiorą swoją przesyłkę, dostaną gwarantowaną nagrodę. W ramach jednej tury będzie przysługiwała jedna nagroda. InPost zamierza zorganizować pięć tur, z których każda ma trwać 14 dni. Dzień kończący jedną turę jest zarazem dniem rozpoczęcia kolejnej. Tak natomiast prezentuje się ich harmonogram:

  • I Tura: 21 lipca – 3 sierpnia
  • II Tura: 3 – 17 sierpnia
  • III Tura: 17 – 31 sierpnia
  • IV Tura: 31 sierpnia – 14 września
  • V Tura: 14 – 27 września

Zobacz też: Huawei ma genialny pomysł na ładowanie samochodów elektrycznych

Jak można zauważyć, właśnie jesteśmy w trakcie trwania pierwszej tury. W jej ramach osoby, które szybko odbiorą paczkę, mogą liczyć na kod zniżkowy 90 PLN przy zakupach za minimum 250 PLN w sklepie marki odzieżowej Medicine. Aby dostać zniżkę, należy uzupełnić dane na stronie konkursu InPost Szybkie Polowanie. Jak łatwo się domyślić, InPost ma w zanadrzu jeszcze cztery inne, najprawdopodobniej równie interesujące nagrody. Oczywiście przed wzięciem udziału w konkursie warto zapoznać się z jego regulaminem.

Źródło: InPost

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.