Jest już dostępna nowa promocja Plusa dla klientów z Ukrainy. Operator od trzech lat posiada ofertę stworzoną specjalnie dla osób pochodzących z tego kraju. Teraz w ramach promocji Plus zmodyfikował wspomnianą ofertę.

Na czym polega promocja Plusa dla klientów z Ukrainy?

promocja plusa dla klientów z ukrainy

Osoby korzystające ze specjalnej oferty Plusa dla klientów z Ukrainy mogą skorzystać z promocji, w ramach której do wykorzystania jest:

  • Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu
  • 15 GB na krajową transmisję danych
  •  Darmowy transfer na Viber, Facebook i Messenger
  • 1000 minut na połączenia na Ukrainę (do abonentów ukraińskich sieci komórkowych Kyivstar, Vodafone i Lifecell)

Pakiet zawierający powyższe elementy jest cykliczny (ważność: 30 dni). Miesięczna opłata wynosi 35 zł. Jak skorzystać z oferty? Wystarczy kupić starter oferty prepaid w sieci Plus, oznaczony specjalną owijką w języku ukraińskim. Z oferty mogą również skorzystać obecni klienci Plusa, którzy korzystają z taryf Plus Elastyczna na Kartę oraz Nowy Plush. W takiej sytuacji aktywacja odbywa się poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści 35 na numer 80988.

Czytaj także: Nowa oferta Heyah 01 – subskrypcja i opłata co dwa miesiące, ale nie jest różowo

Plus przypomina również o specjalnej infolinii dla klientów z Ukrainy, która jest dostępna w języku ukraińskim. Infolinia jest czynna przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00. Żeby się z nią połączyć, należy wybrać numer 601 102 614.

źródło: Plus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.