Samsung Galaxy Z Fold 2 to jedna z najciekawszych premier tego roku. Koreański gigant, po wydaniu smartfonów Galaxy Fold i Galazy Z Flip jest gotowy na kolejny krok i postanowił scalić te dwie marki. Tak właśnie powstał Galaxy Z Fold 2, o którym pisaliśmy już na łamach naszej strony. Dziś w sieci pojawiła się natomiast ciekawa informacja, a mianowicie przewidywany wygląd smartfona, który opublikowany został przez Ice Universe. Jak zatem może prezentować się urządzenie?

Samsung Galaxy Z Fold 2 – wygląd. Tak prawdopodobnie będzie wyglądało to urządzenie

Ice Universe to znany wśród fanów nowych technologii leakster, którego przecieki bardzo często się sprawdzają. Z tego powodu możemy założyć, że grafika, którą widzicie powyżej, faktycznie przedstawia nadchodzącego smartfona Samsunga: Galaxy Z Fold 2. Pomimo tego, że nie jest ona dostępna w najlepszej jakości, to pozwala na ocenę wyglądu urządzenia, które zostanie zaprezentowane na Samsung Unpacked. Według mnie prezentuje się ono całkiem nieźle, choć w stosunku do poprzednich przecieków zdecydowanie ubyło mu aparatów.

Zobacz też: Przełom w robotyce. Naukowcom udało się stworzyć sztuczną skórę, która reaguje na dotyk.

A co wy sądzicie na temat nadchodzącego smartfona Samsunga? Czy taki wygląd, jak pokazany na grafice, przypadłby wam do gustu? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: @IceUniverse

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.