W dniu 24 lipca Realme zaplanował imprezę inauguracyjną w celu odsłonięcia Realme 6i w Indiach. Nastąpi to zaledwie tydzień po ogłoszeniu Realme C11 w tym kraju. Okazuje się, że producent nie zamierza wykładać wszystkich asów jednocześnie. Właśnie została ogłoszona premiera kolejnego modelu producenta. Ta odbędzie się jednak nie w Indiach, a w Indonezji. Mowa tu o modelu Realme C15 — średniaku, z naprawdę potężną baterią.

Realme C15 data premiery

Realme C15 data premiery

Realme C15 jest urządzeniem, o którym pierwsze informacje pojawiły się dopiero w zeszłym tygodniu. Jest to średniak z naprawdę potężną baterią o pojemności 6000 mAh. Zostanie on pokazany światu podczas premiery w Indonezji, która odbędzie się 28 lipca o godzinie 13:00 czasu lokalnego. Plakat nie tylko potwierdza nazwę, ale również wygląd urządzenia i jego największe atuty. Te natomiast dotyczą tego pojemnego akumulatora i obsługi szybkiego ładowania do 18 W. Przy okazji możemy zobaczyć, że producent postanowił ukryć aparat selfie we wcięciu znajdującym się na samym środku górnej krawędzi ekranu. Z tyłu znajdziemy natomiast poczwórny aparat i czytnik inii papilarnych. 

Zobacz też: Fast foody to sama chemia? KFC potraktowało to powiedzenie chyba zbyt dosłownie

I tu możemy się nieco pobawić w zgadywanki. Otóż zastosowanie szybkiego ładowania 18 W może wskazywać na technologię QuickCharge 3.0 lub 4.0. To natomiast dobitnie świadczy o wykorzystaniu procesora od Qualcomma. Brakuje jakiejkolwiek wzmianki na temat łączności 5G. To natomiast jest coś, czym producent także chciałby się pochwalić w pierwszej kolejności. Można więc bezpiecznie założyć, że z dużą dozą prawdopodobieństwa sercem Realme C15 będzie Snapdragon 720G. Oczywiście specyfikację urządzenia poznamy już za tydzień w dniu premiery urządzenia. 

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.